پنجشنبه 2 خرداد 1398 17 رمضان 1440 23 مه 2019
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397
کد 8

در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛

فرماندار چاراویماق از مردم این شهرستان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت بعمل آورد

در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، فرماندار شهرستان چاراویماق در پیامی از مردم شریف این شهرستان برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت بعمل آورد.
متن پیام بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

پیروزی انقلاب اسلامی، یکی از موفق‌ترین الگوهای انقلابی عصر حاضر و تجربه جهان اسلام بوده که به رهبری فقیه ظلم‌ستیز، حضرت امام خمینی (ره) زمینه سقوط سلطنت پهلوی را فراهم کرد و با جاری نمودن نظام اسلامی، دست زورگویان و مستکبران را برای همیشه از تاریخ ملت مسلمان ایران کوتاه کرد.

امروز انقلاب اسلامی ایران پس از ۴۰ سال که از عمر با برکت و افتخار آمیز آن می‌گذرد توانسته است به رغم تمامی موانع، سختی‌ها، دست اندازی‌ها و توطئه‌هایی که امریکا و هم پیمانانش از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تا کنون بر علیه ملت مقاوم و انقلابی ما در شکل‌ها و ترفند‌های مختلف طراحی و اجرا نموده‌اند فایق آید و با برهم زدن معادلات قدرت‌های جهانی، بیش از هر زمان دیگری جایگاه تأثیرگذار و تعیین کننده خود در عرصه تحولات منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای را تحکیم بخشد.

ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خویش مزرعه دین را آبیاری کردند.

۲۲ بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر ایران اسلامی، آحاد مردم شریف شهرستان چاراویماق را به حضور گسترده در راهپیمایی چهلمین فجر انقلاب ۲۲ بهمن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری فرا خوانده و امیدوارم حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران در این روز، عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی جزم‌تر سازد.

صابر تقویمی
۲۱بهمن ۱۳۹۷
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی چاروایماق