پنجشنبه 8 اسفند 1398 02 رجب 1441 27 فوریه 2020
تاریخ : دوشنبه 13 خرداد 1398
کد 19

فرماندار چاراویماق:

رهبر کبیر انقلاب اسلامي ايران يكي از تاثيرگذارترين اشخاص قرن اخير و الگوي خيلي از آزاديخواهان و انقلابيون سراسر دنيا بود

فرماندار چاراویماق طی پیامی فرا رسیدن سی امین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) را تسلیت گفته ، یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد را گرامی داشت
متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

رهبر کبیر انقلاب اسلامي ايران يكي از تاثيرگذارترين اشخاص قرن اخير و الگوي خيلي از آزاديخواهان و انقلابيون سراسر دنيا بود.

در سی امین سالگرد ارتحال معمار کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در حالی به سوگ آن سفر کرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی ، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می نماید.

۱۵خرداد نیز از جنس همان حماسه هایی است که نقطه آغازی برای به بار نشستن خواست و اراده مردم ایران شد و از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران کلید خورد. خون فرزندان ایران در ۱۵خرداد سرآغازی برای سرودن شعر استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران شد.

اینجانب سالگرد  رحلت جانگداز امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران، بخصوص مردم متدیّن و انقلابی شهرستان چاراویماق، تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. عزّت و سرافرازی ایران اسلامی عزیز را در تمامی عرصه های جهانی و بین المللی را از خداند متعال مسألت دارم.

صابر تقویمی 
۱۳ خرداد ۱۳۹۸
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 خرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی چاروایماق