پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
کد 17

سفرمعاون توسعه مدیریت و منابع استااندار آذربایجان شرقی به شهرستان چاراویماق

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی در رأس هیئتی متشکل از مدیران کل امور مالی و اداری، برنامه ریزی، فناوری اطلاعات و حراست در شهرستان چاراویماق حضور یافت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری چاراویماق، حمیدرضا قاسم زاده، در بدو ورود به این شهرستان با حضور در گلزار شهدا ضمن قرائت فاتحه با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کرد.


معاون استاندار همچنین طی جلسه ای با کارشناسان فرمانداری مسائل و مشکلات شهرستان در زمینه های مختلف را مورد بحث و بررسی قرار داد.


در این جلسه ، صابر تقویمی، فرماندار چاراویماق به بیان مشکلات موجود پرداخت و خواستار مساعدت شد. 

وی تاخیر در بازگشایی و احداث جاده میاندواب - قره آغاج - سرچم پس از گذشت ۲۶ سال و همچنین بلاتکلیفی احداث شهرک صنعتی ورقه پس از ۸ سال را عمده مشکلات موجود بر سر راه توسعه و پیشرفت شهرستان چاراویماق عنوان کرد و خواستار حل این مشکلات شد.


تقویمی همچنین به برخی مشکلات اداری اعم از کمبود نیروی انسانی در ادارات هم پرداخت و افزود : با توجه به اینکه شهرستان چاراویماق جزو مناطق کم برخوردار است ولی هیچ گونه مزایایی از این بابت برای کارکنان تعلق نمی گیرد و این امر موجب درخواست های مکررغیر بومی ها  و حتی برخی بومی ها برای انتقال به مرکز استان می شود. لذا برای برون رفت از این مشکل بایستی مزایای مناطق کم برخوردار به این قشر تعلق گیرد و همچنین در تامین نیروی انسانی به بحث بومی گزینی توجه شود.

حمیدرضا قاسم زاده، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی، شهرستان چآاراویماق را جزو شهرستان های پر ظرفیت در عرصه کشاورزی و معدن دانست و توجه به مشکلات توسعه این بخش ها را ضروری عنوان کرد.

وی از تلاشهای فرماندار چاراویماق در ثبت این شهرستان بعنوان مناطق کم برخوردار در لیست معاونت مناطق محروم ریاست جمهوری قدردانی کرد و این امر را گامی مهم در راستای توسعه این منطقه دانست.

معاون استاندار در این جلسه پس از ارائه گزارش از مشکلات موجود در شهرستان توسط کارشناسان فرمانداری دستورات لازم در جهت بررسی و حل آنها را صادر کرد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی چاروایماق