پرتال استانداری آذربایجان شرقی
دوشنبه 18 اسفند 1399
En
تاریخ : شنبه 14 ارديبهشت 1398
کد 15

طی پیامی

فرماندار چاراویماق فرا رسیدن هفته معلم را تبریک گفت

بمناسبت هفته معلم، فرماندار چاراویماق پیام تبریکی صادر کرد
متن پیام بدین شرح است ؛

بسم الله الرحمن الرحیم
ظرافت و زیبایی کار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت ستودنی است و قدردانی از زحمات این قشر خدوم و پرتلاش برای آحاد جامعه اسلامی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
بي‌ترديد راز ماندگاري و عظمت معلمان در ذهن و قلب مردم همانا خلوص و صفاي باطن آنهاست و قطعا جوشش چشمه‌سارهاي زلال پويندگان راه سعادت و تكامل بشري حاصل مجاهدت‌هاي معلمان و مربيان فرزانه‌اي است كه امانت‌دار انسانند.
  تعلیم و تربیت هدیه و ارمغانی است  از جانب خداوند متعال ، انبیای الهی بزرگ معلمان و مربیان بشریتند و واسطه ای برای هدایت ، پرورش و تعلیم انسان به سوی آموزه های خداوندی و در حقیقت آموزگار اصلی بشریت همانا رب تعالی و خدای جهانیان می باشد و به همین خاطر است که شغل معلمی دارای جایگاهی رفیع و مورد احترام و اکرام همگانند.
بی شک هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده ای در شکل گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت و یکی از ابزارهای  مهم توسعه آینده هر کشوری ، تربیت وآموزش صحیح جوانان آن می باشد.
اینجانب ضمن بزرگداشت مقام معلم و ادای احترام  به مقام والای استاد شهید مطهری، از زحمات طاقت فرسای کلیه  تلاشگران  درعرصه تعلیم و تربیت شهرستان چاراویماق تقدیر و تشکر می نمایم.

صابر تقویمی
فرماندار شهرستان چاراویماق
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • نوشته شده
  • در شنبه 14 ارديبهشت 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی چاروایماق