پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397
کد 10

به ریاست فرماندار چاراویماق؛

آخرین جلسه شورای اداری این شهرستان برگزار شد

آمادگی شهرستان چاراویماق برای استقبال از میهمانان نوروزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چاراویماق، جلسه شورای اداری این شهرستان برگزار شد.
در این جلسه تقویمی، فرماندار چاراویماق با اشاره به فرا رسیدن ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا، ادامه راه شهیدان را وظیفه تمام مسئولان و دانست و صیانت از این ارزش والا را جزو تکالیف مهم و اساسی عنوان کرد. 

وی در این جلسه به مشترک بودن بنیاد شهید شهرستان های هشترود و چاراویماق نیز اشاره کرد و از عدم حضور و فعالیت کارکنان این اداره در شهرستان چاراویماق اظهار نارضایتی کرد.

فرماندار چاراویماق به فرا رسیدن ایام نوروز و آغاز سال جدید اشاره کرد و از آمادگی شهرستان برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد. وی از کلیه دستگاههای اجرایی بویژه دستگاههای خدمات رسان و امدادی خواست تا در ایام نوروز نسبت به آماده باش و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مسافران نوروزی اقدام نمایند.

رییس شورای اداری شهرستان چاراویماق همچنین از فرماندهی نیروی انتظامی، آتش نشانی و اورژانس خواست تمهیدات لازم را در جهت پیشگیری از هرگونه خسارت احتمالی در چهارشنبه آخر سال اتخاذ نمایند تا شهروندان در کمال امنیت و آرامش به برپایی برنامه ها و ‌جشنهای نوروزی بپردازند.

در این جلسه همچنین روز اول تیر ماه همزمان با آغاز برداشت گندم که نماد شهرستان چاراویماق است بعنوان روز چارویماق تعیین و برای درج در تقویم استانی به اداره کل میراث فرهنگی استان ارسال گردید.

در پایان جلسه شورای اداری ، فرماندار چاراویماق با اهدای یک جلد کتاب قانون اساسی جمهوری اسلامی به اعضاء ، رعایت قوانین و مقررات را مهمترین عامل موفقیت جوامع دانست و از کلیه اعضاء خواست تا در سال جدید با رعایت بیش از پیش قوانین در توسعه و پیشرفت شهرستان گام بردارند.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 اسفند 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی چاروایماق